Emniyet Müdürü Aktaş vatandaşla buluşuyor, esnafları ziyaret ediyor. Müdür Aktaş, Yunusemre ilçesinde bulunan Merkezefendi Mahallesi’nde muhtar Kemal Yumuşak ile birlikte vatandaşlarla buluştu, mahallede bulunan esnafları ziyaret etti. Manisa halkının huzurlu ve güvenli bir şekilde yaşamlarını sürdürmesi için Manisa Emniyet Teşkilatı olarak var gücüyle çalıştıklarını ifade eden Aktaş, “Gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerle vatandaşlarımızın sorunlarını dinliyoruz. Huzur ve asayişi sağlamak için birlikte hareket ediyoruz. Bundan sonra da bu tür ziyaretlerimiz aralıksız devam edecektir” dedi.
Emniyet Müdürü Aktaş, Merkezefendi Mahallesi'ndeydi
Manisa İl Emniyet Müdürü Fahri Aktaş, halkın huzur ve güvenliği için çalışmalarını sürdürmesi kapsamında Yunusemre ilçesi Merkezefendi Mahallesi'ni ziyaret etti. Muhtar Kemal Yumuşak ile bir araya gelen Müdür Aktaş, mahalleliyle sohbet etti, sorunları dinledi.
![Muhabir kullanıcısı](https://www.manisadagundem.com/_themes/hs-rise/images/no_author.jpg)
Muhabir kullanıcısı
24 Nisan 2024 Çarşamba 10:02
![Emniyet Müdürü Aktaş, Merkezefendi Mahallesi'ndeydi Emniyet Müdürü Aktaş, Merkezefendi Mahallesi'ndeydi](https://www.manisadagundem.com/images/haberler/2024/04/emniyet_muduru_aktas_merkezefendi_mahallesi_ndeydi_h50424_f0fa5.jpeg)