Manisa Emniyeti’nden şehit aileleri ve gazi derneklerine anlamlı ziyaret
31 Mayıs 2024, 13:59
Manisa İl Emniyet Müdürü Fahri Aktaş, İlçe Emniyet Müdürü Burhan Demirkıran ve Özel Harekat Şube Müdürlüğü personelleri ile birlikte, Türkiye Harp Malulü Gaziler ve Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Salihli Temsilcisi Başkan Yardımcısı Abdullah Varol ve Türkiye Muharip Gaziler Derneği Salihli Temsilcisi Nevzat Aydın'ı ziyaret etti.