Miting meydanında ağzını doldura doldura ülkenin Cumhurbaşkanı'na Faşist diktatör diyebilmedeki paradoksu görmemek, akıl ve vicdan noksanlığından başka bir şey değildir. Bu ifadeler, Türk milletini ve devletini temsil eden Cumhurbaşkanı'nın şahsında millete yapılan bir hakarettir. Gün gelir, millet bu terbiyesizliğin ve hadsizliğin hesabını da sorar. (01.11.2017)

Fransa OHAL'i yasalaştırarak tabii hâle getirdi ve OHAL'in kaldırıldığı algısını oluşturmaya çalışıyor. Hiçbir AB ülkesinden en küçük bir eleştiri yok. Ülkemizdeki OHAL’i haksızca ve acımasızca eleştiren beyinsizlerin Fransa’daki OHAL’in yasalaştırılmasından haberleri bile yok. (03.11.2017)

Siyonist-Haçlı ittifakının uşağı FETÖ'nün terörist haşhaşileri, dünyanın her tarafında algı operasyonlarıyla Türkiye Cumhurbaşkanı'nın şahsında Türkiye'ye saldırarak ihanetlerine devam ediyorlar. Devlet, millete ve devlete saldıran bu ihanet şebekesinin yurtdışındaki terörist haşhaşilerini mutlaka etkisiz hâle getirmelidir. (03.11.2017)

Batı’ya özentinin sembolü olan eski AKM yıkılıyor ve yerine Müslüman-Türk milletinin "Kızılelma"sının sembolü yeni AKM yapılıyor. Anadolu topraklarına vurulacak olan Müslüman-Türk milletinin idealinin sembolü AKM’deki Kızılelma hayırlı olsun. (06.11.2017)

Emperyalistliği, sahtekârlığı, teröristliği, haydutluğu tescilli olan ABD'nin askıya aldığı vizeler konusunda sınırlı hizmet verileceği açıklamasında ezikliğini kapatmak için söylediği yalanlar; ahlaksızlığının, utanmazlığının, zavallılığının da tescilidir. (07.11.2017)

Yıllardır ABD'ye giden devlet ve siyaset adamlarımızın ABD'deki Yahudi toplumuyla, Yahudi lobileriyle ve Yahudi think-tank kuruluşlarıyla mutlaka görüşmeler yapması sizce nasıl izah edilmelidir? (10.11.2017)

Yeni nesillerin zihinlerinin Paganizm ile iğfal edilmesinin vebali büyüktür. Paganist bir davranış biçimi, saygı ve sevginin ifadesi olarak Allah'ın rahmetini istemenin yerini asla tutamaz. (11.11.2017)

Siyonizm'in uşağı, terör örgütü FETÖ ile 15 Temmuz 2016’da ülkemizde darbe ihanet girişiminde bulunan ABD; 17-25 Aralık 2013 tarihlerinde yine uşağı FETÖ ile gerçekleştirdiği yargı operasyonlarına ve kumpaslarına Rıza Zarrab ismi üzerinden Newyork’ta devam ediyor. Beyhude gayretler bunlar. Alçaklar, hiçbir alçaklıkla Türk milletine asla diz çöktüremeyeceklerdir. (17.11.2017)

Rıza Zarrab, tatile gitme bahanesiyle CIA tarafından ülkeden ABD'ye kaçırılırken devlet uyuyor muydu? Bu ne gaflettir? (17.11.2017)

Norveç'te NATO tatbikatındaki hedef skandalı; NATO üyelerini oluşturan ülkelerin Haçlı ruhlarının, alçaklıklarının, Müslüman-Türk milletine karşı saldırılarının ve düşmanlıklarının son tezahürüdür. (19.11.2017)

İstanbul CHP Milletvekili İlhan Kesici katıldığı televizyon programında milletin gözünün içine baka baka 15 Temmuz 2016 darbe girişiminin Siyonist uşağı FETÖ tarafından yapıldığını bilmediğini söyleyebiliyor. Allah aşkına millet bu zihniyetteki insanlara ülkenin yönetimini nasıl teslim edecek? Bu anlayış; Allah'tan korkmaz mı, kuldan utanmaz mı? (20.11.2017)

Srebrenitsa'da soykırıma uğrayan 8.000 Bosnalı Müslüman'ın ve Bosnalı Müslümanların varlığına son vermek için şehit edilen 200.000 Bosnalı Müslüman'ın kanına giren katillerden Sırp kasabı General Ratko Mladiç Uluslararası Ceza Mahkemesi'nce müebbet hapis cezasına çarptırılmıştır. Bu kararla bu soykırıma ve cinayetlere göz yuman ABD, NATO ve AB ülkeleri de aynı suçlardan mahkûm edilmişlerdir. Hepsine lanet olsun! (22.11.2017)

Dünyada olup bitenler değerlendirilirken ABD'yi de küresel emperyalist güç olan Siyonizm’in yönettiği dikkate alınmazsa hiçbir değerlendirme sağlıklı olmayacaktır. (28.11.2017)

Eyvallah!

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.